Jeżeli trafiłeś na tę stronę internetową, oznacza to, że odpowiedzialnie podchodzisz do kwestii bezpieczeństwa. Szkolną Agencję Ubezpieczeniową tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w temacie ubezpieczeń dla sektora oświaty. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach dla dzieci, młodzieży, ich rodziców oraz pracowników szkół, przedszkoli oraz uczelni wyższych. Dzięki skoncentrowaniu się na tak wąskiej specjalizacji, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w tym zakresie oraz ogromną przewagę konkurencyjną.

Dla każdego rodzica

Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa działa jak wirtualny doradca każdego rodzica. Nasz zespół analizuje wszystkie dostępne na rynku oferty, wskazuje najlepsze i sprawia, że są dostępne od ręki. Wystarczy kilka kliknięć, aby wybrać produkt spełniający oczekiwania i ubezpieczyć Twoje dziecko. Jednocześnie dokładamy starań, by nasza propozycja łączyła jakość z przystępną ceną.

 

Współpraca

Mamy wieloletnie doświadczenie w tym, co robimy. Przez te lata nawiązaliśmy współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi, które rozumieją nasze podejście do kwestii ubezpieczania dzieci i ich rodziców oraz pracowników szkół i przedszkoli. Wspólnie tworzymy oferty, które charakteryzują się obszernym spektrum ochrony i szerokimi zakresami ubezpieczenia. Skupiamy również wokół siebie dystrybutorów chcących oferować doskonałe produkty ubezpieczeniowe w nowoczesnej formie dostosowanej do dzisiejszych czasów.

Misja

Zależy nam, by być blisko każdego
• rodzica, który chce zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojego dziecka,
• pracownika szkoły, przedszkola, żłobka, który ceni sobie ochronę na najwyższym poziomie
Doskonale rozumiemy, że mało kto orientuje się w ubezpieczeniowej terminologii. Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa ma to ułatwić. Dokładamy starań, żeby przygotowana przez nas oferta w sposób zrozumiały prezentowała warunki ubezpieczenia i przeprowadzała przez świat liczb. Wszystko bez zbędnych haczyków i rzeczy pisanych drobnym drukiem. Prosto, jasno i na temat.
Nie boimy się porównań. Jesteśmy pewni tego, co robimy. Zachęcamy do analizy wszystkich dostępnych na rynku ofert i skonfrontowania ich z naszymi propozycjami. Przez lata jakość oferowanych na tym portalu produktów przekonała do siebie setki tysięcy klientów.